top of page

Rund- und Schnupperflüge über der Altmark und Brandenburg

Usiądź w ultralekkim Ikarusie C42c.
Siedzisz w 1. rzędzie i przeżywasz niepowtarzalny widok ze szczytu Altmark i Brandenburgii. Opuszczamy codzienne życie na ziemi i po prostu ruszamy!
Tutaj wolność jest nieograniczona.


 
 
 
 
 
 
 
 
C42

Ikarus C42c D-MSDL to wyrafinowany, wysokopłatowy samolot napędzany czterocylindrowym czterocylindrowym silnikiem bokserem o mocy 100 KM od producenta Rotaxa. Dwusiejscowy samolot sportowy = ultralekki samolot (UL) jest więc nazywany tak, ponieważ ma maks. 2 osoby na pokładzie nie mogą przekraczać masy startowej 472,5 kg.
Pamiętaj, że możesz ważyć maksymalnie 120 kg. Ponadto, od wielkości 1,95 cm, komfort siedzenia jest nieco ograniczony. Pasażerowie o masie przekraczającej 120 kg i wielkości 2,00 m nie mogą latać.
Dział UL budowy samolotów jest niezwykle różnorodny i dynamiczny.
Szczególną cechą UL-ów jest zintegrowany system ratowniczy: w sytuacji awaryjnej maszyna i załoga pływają bezpiecznie na ziemię.

C42
Sitze C42

WARUNKI UCZESTNICTWA

    Bez strachu przed lataniem

    Maks. Ciężar ciała 120 kg

    Do 18 lat za pisemną zgodą

CZAS

Lot widokowy trwa od startu do lądowania.

Rzut nie liczy się do czasu lotu.
POGODA

Lot widokowy podlega warunkom pogodowym dla lotów w locie z widocznością VFR. W związku z tym lot nie może być zagwarantowany w żadnym momencie. Bezpieczeństwo przede wszystkim!
SPRZĘT I ODZIEŻ

Wygodne ubrania
UCZESTNICY I OBSERWATORZY

Każda rezerwacja jest ważna dla jednej osoby.
Widzowie mogą oglądać start i lądowanie.

Na lotnisku jest restauracja.
PERFORMANCE

    30/60/90-minutowy rejs (50 € / 90 € / 130 €)

    Doświadczony pilot

    Opłaty za samolot, paliwo, koszty startu i lądowania

    Wnioski są brane pod uwagę przy planowaniu trasy lotu.

ZABRANIA SIĘ ZATRZYMAĆ?
Leć z nami nad swoim rodzinnym miastem. Altmark i okolice starego Mark Brandenburg oferują wiele malowniczych atrakcji, które z lotu ptaka są zupełnie nowym doświadczeniem.

PIĘKNA POGODA, CHCESZ FLY TAK SAMEGO?

Następnie zadzwoń: 0175 - 4112611

Stendal-SAM-CRUISE


Zaczynamy od lotniska Stendal-Borstel, najpierw przelatujemy nad Stendal i cieszymy się widokiem centrum miasta z ratuszem, kościołem św. Marii i Jakuba. Dalej do Tangermünde iz fantastycznej perspektywy widać stare miasto z domami z muru pruskiego. Po podróży wzdłuż Łaby skręcamy samolotem w eleganckim łuku i lecimy nad Tangerhütte z powrotem na lotnisko Stendal-Borstel.

Czas trwania ok. 30 min
Cena: 50,00 Euro

ALTMARK CRUISE

Zaczynamy jak zwykle od lotniska Stendal-Borstel i lecimy w kierunku Salzwedel. Tam zobaczycie centrum miasta, zdominowane przez romańskie i gotyckie kościoły z cegły. Po spacerze wzdłuż miasta lecimy do Arendsee i cieszymy się widokiem imponującego jeziora i zielonego krajobrazu. W drodze powrotnej lecimy nad Wittenberge, Seehausen i Osterburgiem, zanim wrócimy na lotnisko Stendal.

Czas trwania ok. 60 min
Cena: 90,00 Euro

BIG ALTMARK-BRANDENBURG ROUND FLIGHT

Punktem wyjścia naszej wycieczki jest jak zwykle lotnisko Stendal. Następnie lecimy do Arendsee z widokiem na zielony krajobraz. Kontynuuj na północ do Wittenberge. Tam skręcamy w elegancki łuk i lecimy wzdłuż Łaby do Rathenow, stamtąd do Brandenburgii. Tam cieszymy się widokiem imponującego krajobrazu wodnego wokół Jeziora Brandenburgskiego. W drodze powrotnej kanałem Elbe-Havel przez Genthin, Jerichow i Tangermünde wraca do punktu początkowego Stendal.

Czas trwania około 90 minut
Cena: 130,00 Euro

INDYWIDUALNY LOT OKRĘGOWY

Tutaj sam wybierasz swoją trasę lotu, spójrz na swój dom lub firmę z niespotykanej perspektywy. Samolot i pilot należą teraz do ciebie przez całą godzinę:
Przywilej szczególnego rodzaju.

Czas trwania ok. 60 min
Cena: 90,00 Euro

Luftbild
C42
Cockpit C42

Kontaktbüro:

Jörn Böllstorf​ und

Heike Domas

Bismarker Str. 12

39606 Osterburg (Altmark)


unterkunft.boellstorf@online.de

Tel. Heike

+49 3937 2139004

und Jörn:

+49 3937 2139003

 Mobill:        

+49 1514 4616838

bottom of page